Rozdział 173 - Założenie Grupy

Po rozdzieleniu się z Shinzuke, Kyoshiro postanowił zająć się sprawdzeniem swojego wyposażenia i zadbanie o jego stan, gdyż ostatnią rzeczą jakiej mu potrzeba, to wada jakiejś istotnej części swojego uzbrojenia. Pełny przegląd zajął mu niecałą godzinę, po czym wrócił do tawerny aby napić się zimnego trunku, po czym wyszedł na miasto.

~ Dobrze więc, czym w takim razie powinienem się zająć? - wymamrotał pod nosem chłopak, udając się w głąb miasta. - Informacje? Hmm, mogłyby się przydać..

Udał się więc w poszukiwaniu gildii, w której spędził kolejne dwie godziny zdobywając najróżniejsze informacje. Począwszy od aktualnej sytuacji w królestwie, na “przywołanych bohaterach” o których wcześniej usłyszał kilka pogłosek. Jedną z interesujących pogłosek na temat bohaterów było to, że udało im się przejść loch, który był ukryty na północy. Nie udało mu się jednak dowiedzieć ich aktualnego położenia, gdyż dopływ do informacji tego typu jest ściśle ograniczony - w końcu nawet ktoś tak potężny jak Gildia Poszukiwaczy Przygód, woli nie robić sobie wroga we władzach królestwa, gdyż z całą pewnością ograniczyłoby to ich wpływy.

Kyoshiro jednak był wystarczająco usatysfakcjonowany gdy usłyszał że owa grupa w całości przeszła loch. Z informacji jakie udało mu się do tej pory zdobyć, lochy są niezwykle rzadkie, a potwory w nich zamieszkujące są wielokrotnie silniejsze niż ich odpowiedniki z poza lochu. Dało mu to chociaż nutkę nadziei na zdobycie jakichś ciekawych umiejętności, w razie potyczki z nimi.. No i szansę na prawdziwą walkę - a nie tylko eksterminację zwykłego robactwa.

Z lekko poprawionym humorem, Kyoshiro ruszył na poszukiwania swojego kompana. Po około dziesięciu minutach znalazł się on przed olbrzymim budynkiem, wyglądającym jak zamek jakiegoś dzianego króla. Z mieszanymi uczuciami, skierował się on do środka i po pięciu minutach natrafił on na Shinzuke.

 • O, BIały Lisie, co ty tu robisz? - zapytał zaskoczony Shin. - Co cię przywiało do tej jakże irytującej rady miasta?

 • To samo co ciebie. - odpowiedział, wymijająco Kyoshiro. - A tak na poważnie, co ty tu robisz?

 • Chcę zapisać naszą grupę, jako ostrzy do wynajęcia. - odpowiedział Shin. - Zapomniałeś? Najemnicy i te sprawy..

 • To fakt, ale słyszałem że była jakaś awantura i przygotowywałem się już na najgorsze.. - rzekł Kyoshiro, złośliwe się szczerząc.

 • Ty złamasie.. Dzięki za zaufanie, ty żmijo złośliwa.. - odpowiedział Shin.

 • To w końcu lis, czy żmija? - zapytał Kyoshiro, powstrzymując się od śmiechu.

 • Lisożmija. - odpowiedział Shin z miną pokerzysty. - Pieprzona chimera. Czy jak też wolisz, mutant.

 • Eh, Shin. Szkoda że jak rozdawali inteligencję, byłeś na wyprzedaży w tesco..

 • A ty stałeś za mną w kolejce..

Po tej jakże przyjacielskiej wymianie zdań, Shinzuke został wezwany aby zająć się formalnościami odnośnie założenia grupy najemników. Jak się okazało, jego twórczość w wymyśleniu dla niej nazwy była niesamowicie wysoka. i chciał ich ekipę nazwać “Klanem Smoka”. więc Kyoshiro zainterweniował :

 • Może jednak wysil się trochę bardziej?!

 • Eeeh? Ale po co? - zapytał zaskoczony Shinzuke. - Prostota jest genialna..

 • Urgh, zapomniałem że ty taki jesteś.. - rzekł Kyoshiro wzdychając.

 • Jeśli masz lepszy pomysł, to słucham.. - rzekł Shin, nie spodziewając się że Kyoshiro naprawdę miał pewien pomysł.

 • Może Uroboros?

 • Uroboros? Co to kuźwa jest? - zapytał zaskoczony Shinzuke.

 • To teraz słuchaj ciekawostki, głąbie kapuściany. - rzekł Kyoshiro, krzątając. - Uroboros wyraża jedność duchową i fizyczną wszechrzeczy, która nigdy nie zaniknie i będzie trwać w nieskończoność w formie ciągłej destrukcji i odradzania się. Co najlepsze, symbolem Uroborosa jest smok pożerający własny ogon..

 • Skarbnica wiedzy bezużytecznej, Kyoshiro uderza ponownie. - skomentował Shinzuke. - Ale niech będzie..

Tak więc nazwą “Smoczej” grupy najemników pozostał “Uroboros” Aby to uczcić, obaj udali się do tawerny i nie planowali wychodzić z niej trzeźwi.


Autorskie nowelki znajdujące się na stronie są własnością autorów - kopiowanie, rozpowszechnianie nowelek bez zgody autora będzie rozstrzygane drogą sporną na mocy prawa.
Tłumaczenia nowelek znajdujące się u nas na stronie są legalne, w przypadku naruszenia legalności, odpowiedzialność ponosi autor tłumaczenia, administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści znajdujące się na stronie oraz forum.

© 2018 - 2019 Bliźniacze Smoki Team
Komentarze
Aby móc pisać komentarze musisz się zalogować.