Rozdział 172 - Władza

Najemnicy byli przerażeni, ale nie mieli wyjścia, jedyne co mogli teraz zrobić, była to walka.

  • Zaprzestańcie toczyć swój spór! – Krzyknął ktoś z tłumu.

Nagle z tłumu wyłonił się starszy mężczyzna, był on w średnim wieku, jego włosy i broda, przybierały już siwy kolor. To, co go wyróżniało najbardziej, był to jego strój. Niebieska szata z czerwoną peleryną, w ręku trzymał duży drewniany kij, była to magiczna różdżka.

„Cholera, nawet go nie wyczułem, kim on jest???” – Pomyślał pełen zdziwienia Shinzuke.

P-Pan Domitrit!!!

Nagle cały tłum zaczął szeptać na widok tego mężczyzny.

  • Każdy z was powinien wiedzieć, że walki między najemnikami w naszym mieście są zabronione, a Ci, co je łamią, będą skazani na wymazanie przez radę miasta – Powiedział Domitrit.

P-Panie Dimitrit, to on zaczął nas prowokować, proszę go ukarać! My nic nie zrobiliśmy! – Krzyknął jeden z najemników liścia.

Hoo, więc to ty młodzieńcze odpowiadasz za panujący tu chaos? Kim, że jesteś, do jakiej grupy najemników należysz? – Zapytał Domitrit, przyglądając się Shinzuke.

Jestem zwykłym przechodniem, który przybył dziś do miasta w celu zakupienia potrzebnych mi towarów, do prowadzenia gospodarstwa – Odparł Shinzuke, próbując skłamać i uniknąć konfliktu z tym nieoczekiwanym gościem.

Ha, Ha, Ha, naprawdę jesteś odważny, żeby kłamać mi tak prosto w oczy, przy tylu osobach, sama twoja zbroja zapewne kosztuje więcej, niż niektóre małe dwory szlachciców. Myślisz, że z kim rozmawiasz? Nie próbuj mnie oszukać i powiedz, kim naprawdę jesteś! – Krzyknął rozwścieczony Dimitrit.

Haaj, Haaj, przyznam się, przyszedłem tu z przyjacielem, w celu utworzenia swojej własnej grupy najemników, i szukając miejsca, w którym mógłbym to zrobić, natrafiłem na tę bandę wieśniaków, którzy myślą, że są panami świata, więc chciałem przetestować ich umiejętności. – Powiedział lekceważąco Shinzuke, spoglądając na najemników liścia z wielką pogardą. Musisz być silny, próbując rywalizować z najemnikami liścia, nie są oni tacy słabi, jak myślisz, inaczej sądzisz, że uzyskaliby tytuł najemników? – Powiedział Dimitrit. A jeżeli chodzi o miejsce, w którym możesz spróbować założyć swoją grupę najemników, nie prościej było zapytać patrolujących strażników? – Odparł Dimitrit, patrząc na Shinzuke.

Ha, Ha… Mój błąd, mój błąd – Powiedział Shinzuke.

„Cholera, nie wiem, kim jesteś, z chęcią bym z tobą zawalczył, ale nie chcę, by nasz plan przez to padł w ruiny, inaczej biały lis, będzie mi truć dupę…” Pomyślał Shinzuke.

A teraz rozejść się, następnym razem nikomu nie daruję, i z miejsca unicestwię – Powiedział Dimitrit, który nagle zniknął tak, jak by się teleportował.

Strażnicy miasta, którzy byli na miejscu zaistniałej sytuacji, również zaczęli się rozchodzić, w tym monecie, Shinzuke zaczepił jednego z nich, z prośbą zaprowadzenia do miejsca, w którym można spróbować założyć grupę najemników.

Strażnik bez żadnych sprzeciwów powiedział Shinowi, żeby za nim podążał, przeszli w tym czasie wiele dzielnic, każda z nich, była bardzo bogata, z tego, co się dowiedział Shin od strażnika, każda dzielnica, ma przynajmniej 2 klany najemników na swoim terytorium.

A w całym mieście, odbywają się ogromne potyczki, w celach zdobywania nowych terytoriów, dzięki którym dany klan miał większą władzę w całym mieście, przez co posiadali też dodatkowe uprawnienia, takie jak zabijanie kogoś w mieście, bez otrzymywania za to żadnej kary od Rady miasta.

To tu, w tym miejscu możesz spróbować swoich sił w celu stworzenia swojej własnej grupy, czy też klanu najemników. – Powiedział strażnik, który zaraz po tym odszedł.

Hoo, Hoo, jaki ogromny budynek… Cała konstrukcja tego miejsca wygląda jak jakiś zamek potężnego władcy… Ciekawe co czeka mnie za test, w celu utworzenia swojego klanu najemników, grupa mnie nie interesuje. – Powiedział Shinzuke, przechodząc przez ogromną bramę.


Autorskie nowelki znajdujące się na stronie są własnością autorów - kopiowanie, rozpowszechnianie nowelek bez zgody autora będzie rozstrzygane drogą sporną na mocy prawa.
Tłumaczenia nowelek znajdujące się u nas na stronie są legalne, w przypadku naruszenia legalności, odpowiedzialność ponosi autor tłumaczenia, administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści znajdujące się na stronie oraz forum.

© 2018 - 2019 Bliźniacze Smoki Team
Komentarze
Aby móc pisać komentarze musisz się zalogować.