Rozdział 168 - Zwycięstwo x plan
Gdy cała trójka ruszyła na pole bitwy, Kyoshiro wraz z Shinzuke wyczuli ich, gdyż uwolnili swoje aury nie ukrywając ich.

 

Czujesz to? Ruszyli do bitwy, myślałem że ciągle będą nas obserwować – Powiedział wkurzony Shinzuke.

 

Haha, pewnie chcą pokazać na co ich stać, ale czuję że na próżno – Mówił Kyoshiro patrząc z zaciekawieniem na Shinzukiego.

 

Cóż, nie chciałem tego używać bez potrzeby, moje nowo stworzone ostrze – Gdy powiedział to Shinzuke ze swojego pierścienia przestrzennego wyciągnął trzy metrowe ostrze, które zaraz po wyjęciu wyzwoliło ogromne ciśnienie z którym miał trudności nawet Kyoshiro.

 

Coś ty znowu stworzy?! – Krzyknął Kyoshiro.

 

Haha, cóż uzbierałem dosyć sporo punktów z bossów, więc wszystkie je zainwestowałem w stworzenie mojego nowego ostrza, chcesz spojrzeć na parametry? Haha – Mówił Shinzuke śmiejąc się.

 

Smoczy Zabójca – Legendarna broń służąca do mordowania rasy smoków.

Siła ataku 5200-7200

- Szansa na ominięcie obrony przeciwnika 20%

- Szansa na kradzież życia, regenerując swoje własne rany 20%

- Szansa na wywołania niebiańskiego spopielenia 0.02%

 

Ty skurwysynie! JAK?! – Krzyknął Kyoshiro.

 

To nie koniec, mając tą broń, mogę rzucić drugi stopień grawitacji w promieniu całej góry na wyznaczone przeze mnie osoby < Szach Mat > - Powiedział Shinzuke

 

W tym momencie każdy przeciwnik Smoków i klanu Asury doznał nacisku grawitacji o masie 1000 kilogramów.

 

Nagle generałowie Asura zatrzymali się.

Cholera! Co się stało? Każdy z naszych wrogów został przyciągnięty do ziemi! – Krzyknął Koki.

Nie mówcie mi że zrobił to ten drugi… - Nishi

Tak, to zdecydowanie umiejętność tego drugiego, ale żeby użyć tej umiejętności w całej okolicy naszej góry Asura w dodatku na wyznaczone osoby, co za przerażający potwór! – Powiedział przerażony Yoshi.

 

Haha, no to widzę że nieźle ich załatwiłeś, czemu nie zrobiłeś tego na samym początku? – Zapytał zaciekawiony Kyoshiro.

 

Było by to za nudno, tak to zobaczyłem co poszczególne jednostki z innych państw i klanów są wstanie pokazać, zawsze może nauczę się jakiejś nowej brudnej sztuczki. Ale jako że zabiłem tego chyba najsilniejszego ze wszystkich to postanowiłem to zakończyć – Odpowiedział Shinzuke wykonując dziwny gest „UDUSZENI”

 

W tej chwili każdy z przeciwników który nie wytrzymał grawitacji 1000 kilogramów, został zabity.

 

Po co bawić się w coś, co jest nudne, lepiej chodźmy napić się jakiegoś dobrego wina – Krzyknął radośnie Shinzuke w kierunku Kyoshiro.

 

Ach, więc tobie tylko o to chodzi… chce Ci się pić, masz po prostu kaca… haha leser! – Krzyknął w odpowiedzi Kyoshiro.

 

Generałowie Asura patrzyli jak na dwójkę potworów których ludzkie życie nie interesowała w ogóle, a zabicie kogoś dla nich było czymś w rodzaju zabicia mrówki.

 

Lepiej szybko wróćmy i powiedzmy o tym przywódcy – powiedział cicho Yoshi który w mgnieniu oka zaczął poruszać się w stronę siedziby Asury.

 

W tym czasie drużyna Kyoshiro i Shinzuke zaczęła przeszukiwać wszystkie ciała, należeli oni w końcu do osób które chcą być bogate we wszystkie możliwe rzeczy, żeby nigdy nic im nie zabrakło – Zwłaszcza Shinzuke, kto wie ile lat będzie żył i ile majątku zatraci na alkoholizowanie siebie i swojej drużyny.

 

Znaleziono kilka ciekawych przedmiotów, które na pewno przydadzą się dla żołnierzy w zamku Bliźniaczych Smoków, przede wszystkim liczy się jakość każdego żołnierza, dlatego też każdy musi posiadać odpowiedni sprzęt który da mu wiele możliwości.

Najciekawszym przedmiotem była różdżka która potrafiła dać bufa zwiększającego prędkość i siłę o 5%, było to całkiem fajne gdyby było używane na armii kilku tysięcy osób, dlatego też Kyoshiro wraz z Shnem stwierdzili że muszą zrekrutować jakiegoś Maga do swojej armii.

 

Królestwo Magów – Magnomia, podobno tam znajdują się ludzie posiadający praktycznie moce czarodziejskie – Powiedział Kyoshiro.

 

To dobrze, po podbiciu jednego z królestw, ruszymy w poszukiwaniu uzdolnionych magów – Odpowiedział Shin.

Autorskie nowelki znajdujące się na stronie są własnością autorów - kopiowanie, rozpowszechnianie nowelek bez zgody autora będzie rozstrzygane drogą sporną na mocy prawa.
Tłumaczenia nowelek znajdujące się u nas na stronie są legalne, w przypadku naruszenia legalności, odpowiedzialność ponosi autor tłumaczenia, administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści znajdujące się na stronie oraz forum.

© 2018 - 2019 Bliźniacze Smoki Team
Komentarze
Aby móc pisać komentarze musisz się zalogować.