Rozdział 155 - Pieczęcie i Technika Wzmocnienia
Biorąc około 30 mężczyzn z więzienia, Shinzuke spojrzał na nich i powiedział „Cóż, powiem wprost nie interesuje mnie to kto z jakiego kraju jest, ale powiem wam coś, albo zostaniecie ze mną i będziecie mi posłuszni, a ja w zamian nauczę was walki, i staniecie się istnymi potworami wojny, albo odejdziecie w siną dal i będziecie jak te szczury, próbujące nie wpaść znów w tę pułapkę jaką jest więzienie”

Więźniowie, spojrzeli na Shina, nie wiedzieli kim tak naprawdę on jest, zwłaszcza że od tak zostali wypuszczenie, bo mężczyzna przed nimi powiedział, żeby ich uwolnić.

Było to dla nich straszne dziwne, nie chcieli ryzykować życiem, i znów spędzić kolejne lata w więzieniu, dlatego jednoznacznie stwierdzili, że pójdą z Shinem, i będę się jego słuchać oraz szkolić się, na potężnych wojowników.

Tylko jeszcze nie wiedzieli, jaką siłą dysponowała osoba, która chciała ich nauczyć walki.

Shin uśmiechnął się po czym kazał wszystkim pomaszerować za nim, oczywiście pierw wykupił dla każdego po koniu, żeby mogli przebyć ten dystans w szybszym czasie, w końcu Shin nie lubi się ociągać, jeżeli chodzi o podróże.

Minęło pół dnia, w końcu Shinzuke dotarł do zamku wraz ze swoimi nowymi wojownikami.

Mężczyźni, którzy przybyli z Shinem, byli w szoku, nie spodziewali się że wraz z ich wybawcą, będą znajdować się w takiej fortecy, co najważniejsze, nie było tu żadnej normalnej osoby, wszędzie byli rycerze w ciemnych zbrojach, który połyskiwały złotym kolorem.

Zastanawiali się, cóż to za potężna rodzina musiała tutaj mieszkać, że posiadała tak ogromną armie, zwłaszcza że każdy z wojowników, których tu widzieli nie był słaby, odczuwali od nich pewien poziom ciśnienia, który mówił im żeby nikogo tu nie prowokować, bo będą wstanie zabić bez żadnych skrupułów.

Shinzuke zaprowadził ich na pole treningowe, gdzie kazał osobie zajmującej się treningiem, sprawdzić ich możliwości, a następnie opisać każdego po kolei, pod względem słabości i zalet. 

Potem poszedł sprawdzić pobliski teren, w którym mógłby stworzyć ogromny zamek.

Posiadając tajemniczą księgę konstrukcji, dowiedział się że może tworzyć budynki, mury, fosy i inne rzeczy za pomocą wewnętrznej energii, materia ta będzie przypominać prawdziwe kamienie, metale i inne surowce, ale ich wytrzymałość będzie inna – trochę twardsze od metalu.

Takich rzeczy dowiedział się Shin studiując tę księgę, dodatkowo po wyrządzeniu szkód, chociażby w budynku, będzie on się regenerował w ciągu godziny, niezależnie od wielkości uszkodzeń, a to dlatego, że Shinzuke będzie rozstawiać pewnego rodzaju nośniki, które będą pobierać naturalną energię z okolicy.

Studiując tę księgę Shin był pełen nadziei na stworzenie potężnego miasta, w którym będzie zamieszkiwał tylko i wyłącznie klan smoka który stworzyli wraz z Kyo.

Jedynym minusem, była nauka się, wytworzenie chociażby jednej pieczęcie 10 metrów muru o grubości 20 metrów, zajmuje około 24 godzin ciągłego napełniania pieczęci energią natury. Było to czasochłonne zajęcie.

Jedynym plusem, było to że Shin uzyskał możliwość tworzenia sztucznego wymiaru, w którym czas płynie inaczej, i może to mu pomóc, w kilkukrotnie krótszym czasie, stworzyć pieczęcie formujące.

Dlatego, zanim ruszył do działania, poszedł spotkać się ze swoim uczniem, któremu kazał zebrać ludzi, i w wyznaczonym przez niego terenie, wyciąć cały las, po to żeby teren był gotowy gdy Shin wróci ze wszystkimi pieczęciami.

Zaraz po tym, dał również Kylowi pewną księgę umiejętności, z którą chciał poczekać do czasu, póki nie będzie mieć 20 lat, technika wzmocnienia, zwiększa siłę użytkownika kilkukrotnie. Dzieli się na pięć poziomów, ale nie można przeforsować bo można doznać uszczerbku na zdrowiu, którego już nie będzie łatwo odzyskać.

Dlatego też, kazał Kylowi, rozwijać tę umiejętność stopniowo, w taki sposób by jego ciało najlepiej sobie radziło z obciążeniem jakie nakłada na nie te technika. Wtedy, na pewno uda mu się osiągnąć w ciągu kilku lat perfekcję w jej korzystaniu, wtedy stanie się potężnym wojownikiem, którego mianuje na jednego z Generałów.

Autorskie nowelki znajdujące się na stronie są własnością autorów - kopiowanie, rozpowszechnianie nowelek bez zgody autora będzie rozstrzygane drogą sporną na mocy prawa.
Tłumaczenia nowelek znajdujące się u nas na stronie są legalne, w przypadku naruszenia legalności, odpowiedzialność ponosi autor tłumaczenia, administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści znajdujące się na stronie oraz forum.

© 2018 - 2019 Bliźniacze Smoki Team
Komentarze
Aby móc pisać komentarze musisz się zalogować.