Rozdział 174 - Test
Następnego dnia, udaliśmy się z powrotem do miejsca, w którym można założyć grupę najemników, czyli do Królewskiego Urzędu. Tak nazywane było to miejsca.

Po świętowaliśmy wczoraj, więc dziś pora na to, żeby zobaczyć co za test trzeba przejść, żeby założyć taką grupę, mam nadzieję, że kasy nie chcą, bo nie chce rozstawać się ze swoimi oszczędnościami – Powiedział Shinzuke.

Haha, daj spokój, daj spokój, złoto i inne pierdoły, które od nas wezmą, z czasem i tak je odzyskamy, zdobywając ogromne odsetki – Powiedział Kyoshiro śmiejąc się z Shinzuke.

Gdy już byli w środku Królewskiego urzędu, obydwaj podeszli do miejsca, gdzie była tak zwana rejestracja, za ogromną ladą z marmurów, znajdowało się koło pięciu osób, wszystkie były ubrane w takie same stroje, co wskazywało na to, że to są urzędnicy.

Najciekawszą rzeczą, jaką można było zauważyć, był fakt, że nie byli oni słabi, posiadali dosyć pokaźną moc bojową, co można było wyczuć z ich aur mocy.

Dzień dobry, przyszliśmy w celach, zarejestrowania naszej grupy, jako najemników, czy dobrze trafiliśmy? – Zapytał spokojnie Shinzuke wraz z Kyoshiro.

Tak, oczywiście, że dobrze trafiliście – Odpowiedział jeden z urzędników.

Rozumiem, cieszy to nas, chcielibyśmy więc utworzyć grupę najemników, dlatego też tu przybyliśmy, ale dowiedzieliśmy się, że wymagane jest też przejście jakiegoś testu, czy mógłby nam pan wytłumaczyć, na czym ten test ma polegać? – Spytał Kyoshiro.

Och, ależ oczywiście, test jest prosty, będziemy musieli zbadać waszą duchową moc, na podstawie której stwierdzimy, czy nadajecie się do utworzenia takowej grupy, i jak mamy was sklasyfikować w rankingu. – Powiedział urzędnik.

Dobra, panie, prowadź nas, jesteśmy gotowi, przystąpić do testu – Powiedział niecierpliwy Shinzuke.

Dobrze, Dobrze chodźcie za mną. – Powiedział Urzędnik, prowadząc Shinzuke i Kyoshiro do innej Sali, w której stał ogromny kamień, z którego wyczuć można było magiczną moc, nieznanego im dotąd pochodzenia, prawdopodobnie to jakiś antyczny artefakt, ze starożytnych czasów.

Dobra po kolei, proszę przyłożyć rękę do tego magicznego kamienia i wpoić w niego tyle magicznej mocy, ile tylko możecie, na kamieniu pojawią się liczby, które będą wskaźnikiem, jak silna jest wasza aktualna moc. – Powiedział urzędnik.

Powiem wam jeszcze, w jaki sposób klasyfikujemy tutaj grupy najemników.

Jeżeli na kamieniu pojawi się:
Od 1 do 1000 punktów, niestety będziecie nadawać się, do utworzenia grupy najemników, ponieważ jesteście zbyt słabi, czyli zero gwiazdkowi.

Od 1000 do 2500, jednogwiazdkowi.
Od 2500 do 7000, dwugwiazdkowi.
Od 7000 do 12000, trzygwiazdkowi.
Od 12000 do 18000, czterogwiazdkowi.
Od 18000 w górę, pięciogwiazdkowi.

W naszym kraju istnieje tylko 7 grup najemniczych z liczbą pięciu gwiazdek, i to właśnie oni są główną mocą naszego królestwa. Czyli władają nim wraz z rodziną królewską. – Powiedział Urzędnik.

Czyli jeżeli uda mi się zdobyć pięć gwiazdek, to znaczy, że będę tworzyć trzon królestwa i zostaną nadane mi prawa do władania nim? – Powiedział zaciekawiony Kyoshiro.

Ha, Ha, jesteś za młody, jeżeli będziesz mieć dwie gwiazdki, to już pokaże, jak bardzo jesteś utalentowany w tym wieku – Zakpił urzędnik.

Czyli mówisz, że takie coś jest nazywane mianem geniusza? Czyli prawdopodobnie, jestem super geniuszem, miło mi Cię poznać – Powiedział rozbawiony Shinzuke, który podszedł do kamienia.

Dobra, panie urzędniku, proszę patrzeć i podziwiać, gdyż nie mam zamiaru powtarzać tego testu drugi raz, jestem już głodny, męczy mnie kac… - Powiedział Shinzuke, kładąc swoją dłoń na kamień, następnie zaczynając wpajać w niego swoją magiczną moc.

Nagle kamień zaczął błyszczeć, oślepiając wszystkich w Sali, gdy światło się uspokoiło, na kamieniu można było zobaczyć, jaki poziom mocy, miał Shinzuke.

Kamień mocy wskazywał liczbę 40672…

Autorskie nowelki znajdujące się na stronie są własnością autorów - kopiowanie, rozpowszechnianie nowelek bez zgody autora będzie rozstrzygane drogą sporną na mocy prawa.
Tłumaczenia nowelek znajdujące się u nas na stronie są legalne, w przypadku naruszenia legalności, odpowiedzialność ponosi autor tłumaczenia, administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści znajdujące się na stronie oraz forum.

© 2018 - 2019 Bliźniacze Smoki Team
Komentarze
Aby móc pisać komentarze musisz się zalogować.
Darqu
Napisano: 2018-10-12 16:23:37

To jak z kolejnym rozdziałem?

Kyoshiro ⛧
Napisano: 2018-08-07 23:58:36

Jak myślicie, ile mocy będzie miał Kyo? :D