Sign in to follow this  
Followers 0
GaiDo

Dodatki na forum - propozycje

Dodatki na forum   29 members have voted

1. 1. Generator PDF do novelek

• Tak
      24
    • Nie
      5
  2. 2. Gatunek novelek, jak i możliwość sortowania ich.

• Tak
      28
    • Nie
      1
  3. 3. Lista przeczytanych novelek z widokiem postępów czytanych nowelek.

• Tak
      28
    • Nie
      1

Please sign in or register to vote in this poll.

11 posts in this topic

Witajcie,

mam kilka pomysłów na aktualizacje do forum BS'a, lecz chciałbym się zapytać czy chcielibyście takie zmiany. Jeśli chodzi o listę rozdziałów to wiadomo rzecz obowiązkowa. :)

Moje propozycje dodatków do forum:

- Generator PDF do novelek (Każdy rozdział novelki będzie zawierał specjalną wersje PDF)

- Gatunek novelek, jak i możliwość sortowania ich.

- Lista przeczytanych novelek z widokiem postępów czytanych nowelek.

Czekam także na propozycję od was co mogłoby zostać dodatkowo wprowadzone ;)

Wprowadzam zatem ankietę.

4

Aktualnie widać tylko rozdział, w którym ostatnio pojawi się jakiś komentarz. Dlatego czasami po czasie człowiek zorientuje się że jest coś nowego. Najlepiej by było by dodatkowo można było zobaczyć ostatnio dodany przez autora rozdział, i ten z ostatnim komentarzem.

1

41 minut temu, Mefisto napisał:

Aktualnie widać tylko rozdział, w którym ostatnio pojawi się jakiś komentarz. Dlatego czasami po czasie człowiek zorientuje się że jest coś nowego. Najlepiej by było by dodatkowo można było zobaczyć ostatnio dodany przez autora rozdział, i ten z ostatnim komentarzem.

Spoko da się to zrobić :D

1

Fajnie by było gdyby można było przy wrzucaniu rozdziału zaznaczyć czy ma się on od razu pojawić na stronie, czy ma być ukryty.

Wiem, że jest taka opcja już po wrzuceniu, ale wcześniej (chyba ty) mówiłeś, że jest to widoczne tylko dla Modów i Adminów. (Więcej, to było dzi... wczoraj!)

Poza tym nawet jeśli byłby widoczny dla autora, to wciąż wyświetla się on na chwile na głównej. 

Wydaje mi się to fajną opcją, bo jak masz zapas to możesz sobie to wrzucić, a potem tylko dać na publiczne.

1

6 godzin temu, Grubciu napisał:

Fajnie by było gdyby można było przy wrzucaniu rozdziału zaznaczyć czy ma się on od razu pojawić na stronie, czy ma być ukryty.

Wiem, że jest taka opcja już po wrzuceniu, ale wcześniej (chyba ty) mówiłeś, że jest to widoczne tylko dla Modów i Adminów. (Więcej, to było dzi... wczoraj!)

Poza tym nawet jeśli byłby widoczny dla autora, to wciąż wyświetla się on na chwile na głównej. 

Wydaje mi się to fajną opcją, bo jak masz zapas to możesz sobie to wrzucić, a potem tylko dać na publiczne.

Jak się bardziej wgrzebie w kod to czemu by nie napewno taka opcja przyda się wam. :D

1

Możliwość wpisywania postów na swoim profilu, na czyimś można a na własnym nie, brakuje mi takiej funkcji

0

Dnia 24.06.2017 o 18:14, Sefcia napisał:

Możliwość wpisywania postów na swoim profilu, na czyimś można a na własnym nie, brakuje mi takiej funkcji

To chyba ogarnę najpierw ^^

1

Proponuję dział na one-shoty gdzie każdy będzie mógł wstawiać swoje wypociny (aktualnie coś takiego jest tylko w 18+)

0

21 godzin temu, Sefcia napisał:

Proponuję dział na one-shoty gdzie każdy będzie mógł wstawiać swoje wypociny (aktualnie coś takiego jest tylko w 18+)

No nie wiem czy jest sens Sefciu, przecież wiesz że niedługo forum zamienimy na nową stronę :3 

0

6 minut temu, Kret napisał:

No nie wiem czy jest sens Sefciu, przecież wiesz że niedługo forum zamienimy na nową stronę :3 

ale jak będzie w propozycjach to Gaido o tym nie zapomni :D 

0

1 minutę temu, Sefcia napisał:

ale jak będzie w propozycjach to Gaido o tym nie zapomni :D 

No w sumie też racja :D

0

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

Sign in to follow this  
Followers 0