psychol01

[Psychol] Rozdział 12 Special! Zamówienie Echo/EnVy

6 posts in this topic

Dlaczego do diabła?! DLACZEGO?!

[ Bo twoja Imoto jest za piękna? ]

Ja wiem, że jest najlepsza, ale no bez przesady! Co jest nie tak z tym gościem?! Kiedy tylko na niego patrzę łapie mnie takie obrzydzenie, że nie wiem jak mam to opisać! NIE! Tego się nie da w słowach opisać!!!

[ Wiem jak się czujesz,ale musisz to wytrzymać!!! Musisz! Dla Imoto!!! ]

Nie wiem czy to jest tego warte!!! Wyczyszczę jej pamięć i będzie po problemie!!!

[ Naprawdę chcesz jej to zrobić?! ]

Nie. Poniosło mnie.

[ No … to się da wybaczyć … ]

Ale jak doszło do tego wszystkiego?!

[ Retrospekcja!!! ]

-------- Retrospekcja ----------------

Kiedy obroniłem Imoto w alejce, miałem jakieś złe przeczucia co do tego wydarzenia, ale nikt nie powinien tego widzieć przecież.

[ Nie powinien? Nie sprawdziłeś? ]

Zapomniałem >.>

[ … Poważnie? Jasne, że tak. Przecież to ty… ]

EJ! … nie mogę się z tym kłócić …

[ Dobra, poradzimy sobie z każdym kto się nawinie, więc co za różnica? ]

W sumie masz rację. Kto mi zabroni go zabić?

- Nee-san, kiedy będziemy zwiedzać miasto  możesz mi obiecać, że nie zrobisz nic niezwykłego? - Imoto

… CO?! CZEMU?! I co znaczy nic niezwykłego?!

[ Czy zabicie kogoś jest czymś niezwykłym? ]

No … dla mnie nie, ale jeżeli dla niej tak, to by znaczyło …

[ … że nie możemy zabić wroga jeśli przyjdzie … ]

NIEEEEEEEEEEEEEE!!!

[ I pewnie poważnie okaleczyć także nie … bo to też prawdopodobnie podchodzi pod jej kategorię rzeczy niezwykłych… ]

Czyli co?! Mam go tak po prostu pokonać?! Tak normalnie?!?!?!?!?!?

[ Na to wychodzi … Dasz sobie radę? ]

.. Nie mam pojęcia … To najtrudniejsze zadanie jakie otrzymałem w czasie mojej egzystencji...  Nie mam żadnej pewności, że mi się uda …

[ Dasz sobie radę! Wierzę w ciebie! ]

Ja w siebie nie wierzę … nie dam rady!!!! To niewykonalne!!!

[ Zrób to dla Imoto!!! ]

…. NIE WIEM CZY MI SIĘ UDA!!! …

[ Może przesadzamy? ]

Co masz na myśli?

[ Może tak naprawdę nic się nie stanie? Przecież nikt wcale nie musi jej atakować, co nie? ]

Masz rację! Dramatyzujmy!

- Eee Nee-san, gdzie idziemy? - Imoto

Hm? Tak się zamyśliłem, że weszliśmy do jakiejś podniszczonej uliczki … Serio? Teraz brakuje tylko by teraz nas ktoś zaatakował!

[ Nie mów tak!! Przecież jak tak mówisz, to najczęściej się to sprawdza! ]

RACJA!!!!

- A więc to tutaj jesteś!!! Nareszcie cię dogoniłem demonie!!! - ???

Serio? Poważnie i naprawdę?

[ Wykrakałeś -.- ]

Przepraszam!

[ Nic się już na to nie poradzi. Załatw to szybko ]

Tak jest!

Tak właściwie to kto to się napatoczył?

Spojrzałem na tego kogoś i nie wiem jak mam go opisać … niby ksiądz, ale też zakonnik … combo, kurna …

[ Różne pojeby są na tym świecie. Jesteś na to dobrym przykładem ]

W sumie jak się nad tym zastanowić to masz rację! Jednak to nie tłumaczy, dlaczego patrząc na tego kogoś mam uczucie obrzydzenia …

[ Serio? ]

Serio, serio

[ Aż tak bardzo serio?! ]

Aż tak bardzo serio!!!

[ No to sprawa jest poważniejsza niż sądziłam, ale nic jeszcze o nim nie wiemy. Wszystko po koleji ]

Okej, ale dalej mnie obrzydza.

- Mówiłeś do mnie? - Ja

W sumie to głupie pytanie skoro wskazuje na mnie palcem, ale co zrobisz?

[ Zabijesz? Będziesz torturował? Tyle możliwości, a ty zadajesz takie głupie pytania! ]

Nie czepiaj się szczegółów, dobrze?

[ Nie, będę się czepiać! ]

Czemu?!

[ Bo lubię? ]

Tiaaaaaa, to bardzo do ciebie pasuje >.>

[ Dziękuję! Jakiś ty miły! ]

… nie ma za co …

[ Wracajmy do tematu! ]

TAK! Co on tam mówi?

- Oczywiście, że ciebie! Widziałem co się stało w alejce! Jesteś podłym demonem! Opętałeś i zbałamuciłeś to biedna dziewczę, i na dodatek przyjmujesz postać drobnej dziewczynki by oszukać innych ludzi! Jesteś najgorszym rodzajem zła, ale ja uwolnię to dziecko od ciebie! - Ksiądz/Mnich

… Rozumiesz coś z tego?

[ Nic, a nic ]

Hm… i co teraz? Nie wiem co mam mu odpowiedzieć …

[ Z tego co zrozumiałam, to chce coś zrobić Imoto … może chce ją od ciebie porwać? ]

O.o NIE DOPUSZCZĘ DO TEGO!!!! Zaraz go zabiję!!!

[ Nie możesz!!! Pamiętasz o co poprosiła Imoto?! ]  

Aaaaaa to przynajmniej go stąd przegonię!

Wystrzeliłem błyskawicę prosto w tego mnicha/księdza i trafiłem bez problemu … jej szybkość nie była wielka, wiesz? Normalny dorosły byłby w stanie tego uniknąć, ale wtedy zaczęło dziać się coś dziwnego.

Pomimo tego, że oberwał błyskawicą nie wył z bólu, czy coś, nie pokazywał nawet, że go to zabolało, ale miał spuszczoną głowę, więc nie widziałem jego wyrazu twarzy.

- Jak przyjemnie~~ - szept mnicha … O.o

… że co? … przesłyszałem się, co nie?

[ Tak, nie ma innej opcji, niemożliwe by to powiedział, zapomnij o tym ]

Uf…

- Jak przyjemnie!~~ - Mnich

A JEDNAK!

Jego wyraz twarzy … JA NIE CHCĘ NA TO PATRZEĆ!!! Ty to opisz!

[ *powstrzymuje wymioty* A więc miał na twarzy … uśmiech? Ale taki bardzo zboczony, jeszcze jego twarz była pomarszczona, co dawało bardzo, bardzo, BARDZO obleśny efekt … za co?! Dlaczego ja muszę na to patrzeć?! ]

Jeszcze sposób w jaki poruszał ciałem … wiecie ten takie zboczony przy jednoczesnym obejmowaniu się … kurwa dlaczego? Czemu ja piszę coś takiego?! Mogłem pisać o mordzie czy innych sprawach, a piszę to … pojebało mnie do reszty!

[ Gorzej być nie mogło, więc spokojnie, nie pogorszyło ci się ]

Naprawdę?! To bardzo dobre wieści!

[ A piszesz to dlatego, że takie jest zamówienie i tyle. Ja wiem, że to będzie śmieszne i ty wiesz, więc w czym problem? ]

W niczym, poniosło mnie xD

[ Spoko >.> ]

- To wszystko na co cię stać demonie?! - ksiądz/mnich

Zasłoniłem oczy mojej niewinnej Imoto by nie musiała na to patrzeć, bo to jest jakiś koszmar!

Nie mogę go zabić, ani też mocno skaleczyć … DLACZEGO?!

Stworzyłem kulę ognia i strzeliłem w niego, to wystarczy.

[ Miałeś go nie zabić! ]

… Ups …

Kula ognia uderzyła w tego kolesia, ale ponownie ujrzałem coś czego ujrzeć nie chcę. Pomimo tego, że jego ciało płonęło on wydawał się cały podniecony … m-macał swoje ciało jego przeżywał największą ekstazę … NIE! Kurwa ja tego nie wytrzymam!

[ Musisz! Dasz radę! ]

Nie dam rady!

[ Co mnie to obchodzi? Ty nie MOŻESZ, ty MASZ sobie dać radę! ]

- Tak jak się można było spodziewać po demonie~~~twoje umiejętności dawania przyjemności są na bardzo wysokim poziomie~~ Jednak! To na mnie nie zadziała! Nie ważne ile jeszcze przyjemności mi zagwarantujesz nie poddam się i sprawię, że to dziewczę będzie wolne od ciebie demonie!!! - Mnich/ksiądz

… kurwa zboczeniec po prostu!!!

Nie mogę się powstrzymać by zadać to pytanie

- Jak chcesz to niby zrobić? - Ja

- Przez moje nasienie oczywiście! Nasienie świętego męża jest dla tej dziewki największym błogosławieństwem na jakie tylko może liczyć w tym życiu! - Zboczeniec

*wzrok pogardy*

[ *wzrok pogardy* ]

Nie mam słów by go opisać … potrzebuję jakiejś grafiki by okazać moje obrzydzenie i pogardę!

*szuka grafiki ale Pawcio97(╥﹏╥) mu bardzo dopomógł, wielkie dzięki!*

2QATQBnRGDdzz8Gbgq_ywIYI0aat51wucHDVXGnXioinN0wesHU-Ror3XsEhxZeUWTM8MCZyBxkObFkKqfAVnUwmohcfDAXhj8Qx0vNuG_RtA8Azx0v6dTqXRXhYE9_60FTQN_-y

No! To dalej nie wystarczy, ale jest w stanie oddać ten 1% pogardy i obrzydzenia jaki do niego czuję!

[ To i tak jest za łaskawy wyrok!!! ]

Wiem, poczekajmy aż Imoto pozwoli nam go zabić!

Na razie trzeba przypilnować by Imoto nie zobaczyła tej herezji co jest przede mną, bo to może zostawić nieodwracalny skutek na jej psychice!

Stworzyłem ludzika z ziemi. Jest wystarczająco silny by ją ochronić!  

- Nee-san? Co się dzieje? - Imoto

- Nic takiego! Muszę się tylko czymś zająć, nie przejmuj się! Zaraz do ciebie wrócę! - Ja

Golem wziął ją na ręce i gdzieś poleciał … on w ogóle wie gdzie iść?

[ A czy to ważne? ]

Nie bardzo~~

Wystrzeliłem ponownie błyskawicę w tego zboczeńca, ale tym razem niczym mroczny imperator ciągle go nią atakowałem, a on zwijał się na ziemi niczym robak. Tak, taka powinna być reakcja! Nie jest jeszcze tak źle!

[ Przyjrzyj się ]

Przyjrzałem się i to co zobaczyłem wstrząsnęło mną, on wcale nie zwijał się z bólu, a przyjemności! Gdzie grafika na wzrok pogardy?!

RYsjrRqD4WlYIuACPCPly4_2lZ66qVv11cZMqHuTDP_EW9vYVxMajSdOxa32DbifGw6gxaK9tucTZ1Wt3ui4vK3naJ5a4TaFHxQ2Ix25-k8u-uXishszexrFETNZCj5ART68gW9b

Jego ciało już prawie się rozpadło, więc przestałem, ale błyskawicznie się zaczął regenerować … pierdolisz!

[ To jest najgorszy możliwy scenariusz! ]

- To naprawdę było przyjemne! Ale tylko czymś takim nic mi nie zrobisz! - Zboczeniec

Okej … inna taktyka! Stworzyłem robale i wsadziłem do jego ciała. Jest to specjalna odmiana robali, która zżera swoją ofiarę żywcem od środka. Jestem ciekawy jak to mu się spodoba!

I niestety skutek podobny …

Tarzał się po ziemi jakby dostał drgawek i piana mieszana z krwią mu leciała z ust, ale ciągle miał na twarzy ten obrzydliwy uśmieszek … GRAFIKA!!!

2DHAwGRkWtZpcRrM5qiVk9l_sy1g8ouJ3WaehrKrRYdOlQw4VswZB-HBjap4m3dI1mwQH_1MQpVBCkNCQ74wf02cHhGyEsW9CyEZkeh93GNeWE_b9SM4Z-KvUI2i-JwEq0DYoyP-

Robale zaczęły umierać w jego ciele, a to przez to, że w jego ciele płynie trucizna i to całkiem trująca …

Zrobimy to jeszcze inaczej!

Zamroziłem go! Nic mu nie będzie dzięki jego regeneracji, ale nigdy się stąd nie wydostanie! HAHAHAHAH! Wygrałem!

Kiedy już byłem w połowie drogi do Imoto zobaczyłem, że coś biegnie w moją stronę i tym czymś było to coś… Koniec żartów!

47i6ggwHOeAvWz91ZpKRjt2Af1EfAjDwGLQXQyB_530WrND-xUN3wHbEGhkDuny0nwOH223AmrdRtN2j_0DrrVGSzoiMXH4-zhAk-A9w3sA5OYhdUOQVFK1cEdEqtexPK6rkxJW3

- Możesz mnie atakować i dawać przyjemność ile tylko chcesz, ale im więcej zadasz mi bólu tym potężniejszy będę! Więc dalej! Możesz próbować!!! - … nie mam pojęcia jak go nazwać … Robal

[ To tłumaczy czemu jest tak silny pomimo bycia zboczeńcem … ]

Mam nadzieję, że jednak sobie odpuści …

I jak możecie zgadnąć tak się nie stało!

Nie ważne jakie by to nie były tortury,  jemu to tylko sprawiało coraz większą rozkosz, a mnie przyprawiało o odruchy wymiotne!

Jednak tym co przelało czarę goryczy było to co powiedział:

- Jesteś naprawdę potężnym demonem! Postanowiłem! Oczyszczę cię za pomocą mojego nasienia!!! - Robal

ZAKURWIĘ GO!

Rl8Zx6j4sN_ef5sw8TRVanp19Cj25UrXtMtW5V8tEug3ZkEsj_-eAoby2be6Rtbax1y6sdaIJfVjVrxBIceyxT78QLjBOtGgIl0p-ckHVSu5TR2g_O7scfSE0Oru4zYx1MxGmSkS

[ JESZCZE NIE TERAZ!!!! ]

*po 5h kłótni między mną, a głosem w głowie*

Dobra! Skoro tak bardzo lubi jak się go zdominuję to znajdę dla niego odpowiedniego partnera! Jest to los, którego nie życzyłbym najgorszemu wrogowi, ale nie mam wyjścia!  

Najpierw stworzyłem oddzielną przestrzeń, a następnie go tam umieściłem.

- Hahaha! Nie ważne co planujesz i tak nic na mnie nie zadziała! - TO COŚ

Nie odpowiedziałem tylko stworzyłem dziesięć minotaurów i dziesięć wielkich małp i pewnie niektórzy z was już wiedzą co czeka TO COŚ. Nie muszę przypominać, że te stwory to bardzo napalone samce, prawda?

Posłałem mu uśmiech pełen pogardy i powiedziałem:

- Miłej zabawy z nowymi przyjaciółmi - Ja

Nie patrzyłem tam więcej tylko natychmiast się stamtąd wyniosłem i ie mam zamiaru TEGO CZEGOŚ więcej widzieć na oczy! Absolutnie nie!

Wróciłem do mojej słodkiej i niewinnej Imoto, i ruszyliśmy dalej zwiedzać, ale dlaczego mam przeczucie, że to jeszcze nie koniec?

[ Nie miej takiego przeczucia! ]

hgjG5Dzs7AxcRVCJwvNbXbaJrFV3gedr1a0uSiZsECtUOA6BGhIga86EeppfNAynEle5OdirE7II5tjRB9pmq09DOceG0vD2RtcvwB-yofgFnZEsw-PP4qWm5ApqWnGb9GNTrQNk

TAK!!!!

Swoją drogą, czy to nie miała być retrospekcja?

[CIIIIII, po co przypominasz? ]

4WLGgZ4vsBEpYHfBFkVr497PP9YqRD_3bKRNWKE_4hI_A_FwvlWcuPpshu96zx7BEnhSYdG6wP_3kuD2jp_ma_y0lF0uMz6eqiO6iaN9PzZ5QKm3szqol8FFeRw0nKkIQaUF_dG8

Ja nic nie mówiłem!

Korekta by Misterium!
Grafiki by Pawcio97(╥﹏╥)!

Dziękuję wam za pomoc!

Widzisz Pawcio?! Nie było się czego bać! Jeszcze 
:sillyp1:

2

Hehe straszne a zarazem dobre 😀😀tylko jaka cisza w komentarzach 

0

Dnia 2.01.2018 o 20:42, EnVy napisał:

Hehe straszne a zarazem dobre 😀😀tylko jaka cisza w komentarzach 

Nikt nie wie co ma tu napisać XDDDDDD 

0

To co się później działo - nowy poziom strachu :3

Ze wszystkich rozdziałów ten najlepszy

0

20 godzin temu, Friday napisał:

Hehe

0

21 godzin temu, Friday napisał:

Naprawdę?! Bardzo się cieszę~~

0

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor