cesarzgamer

Trudna sytuacja [Rozdział 21]

16 posts in this topic

Trudna Sytuacja

W tej chwili znajduję się w pokoju do którego nie dochodzi żadne światło, nie wiem jak tu się znalazłem ale wiem jedno, zostałem porwany… tylko czemu ja? czemu zwykły wilk taki jak ja został porwany? Zadałem to pytanie sam do siebie mimo że wiedziałem że nie otrzymam żadnej odpowiedzi. Jako że byłem związany i na pysku miałem coś w stylu kagańca, postanowiłem że przeanalizuje moje wspomnienia idąc od momentu swojego pojawienia się w mieście, to może wtedy przypomnę sobie co się stało.

Tak więc w chwili gdy pojawiliśmy się w mieście poszliśmy do księgarni by kupić trochę ksiąg, z tego co usłyszałem to większość z nich było księgami zaklęć, następnie kupiliśmy rzeczy które są potrzebne do życia codziennego, przynajmniej według nich. W chwili gdy mieliśmy wracać coś zwróciło moją uwagę, więc na chwilę zatrzymałem się by się temu przyjrzeć lecz był to błąd, w momencie gdy przyjrzałem się tej rzeczy dokładnie, straciłem przytomność i obudziłem się tutaj… to by wyjaśniało czemu nigdzie nie widzę tu Luny… ale czemu ktoś miałby porwać mnie? w chwili gdy zadałem to pytanie w pokoju rozeszło się światło i pewna osoba weszła do środka.

Osoba która weszła do środka pomieszczenia była mężczyzną nie był on wysoki czy niski, nie była także umięśniony lecz także nie wyglądała na słabego, na twarzy w okolicach oka miał bliznę jakby po zadrapaniu przez silną bestię, miał on na sobie kosztowne szaty i wyglądał na osobę która nie żałuję sobie na nic pieniędzy.

W chwili gdy światło rozeszło się po całym pokoju, zauważyłem że w rogu siedzi mały chłopiec, miał on szare włosy na których sterczały uszy podobne do moich… Chwila… Bestiołak? Nie wiedząc co mam dalej robić postanowiłem sprawdzić swój status.

Imię

Shiro

Rasa

Srebrny Wilk Tajemniczego Księżyca

Poziom 4

0/50

Umiejętności Specjalne

[Ekspertyza S], [Poznanie Języka F], [Wiedza o świecie S] (Przyznana dzięki kontraktowi)

Umiejętności Aktywne

[Podmuch F] (Wiatr), [Przyspieszenie F] (Wiatr)

Umiejętności Pasywne

[Skradanie Lv4 (0/40)], [Ukrycie Obecności Lv4], [Wzmocnienie szczęki Lv5], [Wzmocnienie Wytrzymałości Lv5], [Wzmocnienie Prędkości Lv5 (F)], [Wyczucie Zagrożenia], [Wzmocnienie Pazurów Lv4]

Umiejętności Rasowe

Zrozumienie, Ewolucja, Szybsza Nauka, Pakt Krwi

Statystyki

Siła

62->74

Wytrzymałość

40->52+8 Z Powodu Umiejętności (60)

Zwinność

100->130+8 Z Powodu Umiejętności (138)

Inteligencja

84->96

Zdrowie

220/220

Mana

300/300

Energia

200/200

Status Specjalny

[Niepełny Kontrakt krwi z Wampirem Luną

Posiadane Punkty Umiejętności:4

Można zakupić umiejętność

Nie czekając długo pomyślałem o tym co w tym momencie jest mi potrzebnę najbardziej? Siła? Nie… Sposób na ucieczkę? też nie… aż w końcu doszedłem do wniosku że jest to umiejętność telepatii, tym co potrzebowałem była możliwość lepszej komunikacji, więc nie czekając długo otworzyłem sklep i sprawdziłem koszt telepatii, tym co mnie zdziwiło był fakt że ta umiejętność kosztowała tylko dwa punkty umiejętności, mimo że była tak przydatna. Lecz gdy sprawdziłem jej opis dowiedziałem się czemu tak jest.

Umiejętność Pasywna Telepatia

Pozwala na komunikację za pomocą myśli z każdą osobą w pewnym zasięgu, wymagane jest poznanie języka rasy do której zamierza się mówić lub być z nią w pewien sposób spokrewnioną, inaczej żadna ze stron nie będzie mogła się zrozumieć.

Postanowiłem od razu zakupić umiejętność telepatii ponieważ nauka języka nie będzie trudna dzięki mojej innej umiejętności, jak tylko ją kupiłem nie zwlekając ani chwili dłużej zapytałem bestiołaka czy wszystko z nim w porządku, jednakże odpowiedź którą uzyskałem zdziwiła mnie dogłębnie

30

Znaj moje poświęcenie, dziękuję za rozdział :D 

0

Tabelki naprawię kiedy indziej teraz mi się nie chcę xD

Sorka że rozdział krótki ale i tak pisałem go przez kilka dni...

czasu nie ma... ale dobra wiadomość jest taka że 20 kończę egzaminy więc będę miał wielką ilość czasu

i także chcę ogłosić że mam napisane kilka rozdziałów innego projektu lecz na razie go nie wrzucam 

dzięki za uwagę :) 

0

1 minutę temu, cesarzgamer napisał:

Tabelki naprawię kiedy indziej teraz mi się nie chcę xD

Sorka że rozdział krótki ale i tak pisałem go przez kilka dni...

czasu nie ma... ale dobra wiadomość jest taka że 20 kończę egzaminy więc będę miał wielką ilość czasu

i także chcę ogłosić że mam napisane kilka rozdziałów innego projektu lecz na razie go nie wrzucam 

dzięki za uwagę :) 

Tabelki to zło, no nie?

Wybaczam że krótki xD

1

Krótkie, no i jak można kończyć w takim momencie...
Z drugiej strony wielkie dzięki, że w ogóle jest ^^

0

Dzięki za rozdział   zmieniłeś kolor i od razu lepiej się czyta przynajmniej według mnie

0

Arigato^_^

0

Dzięki za rozdział :D

0

Kiedy next?

1

Kiedy NEXT minął ponad miesiąc.Nie poganiania ale za wszelką cenę muszę wiedzieć co się wydarzy dalej 😁.

1

Dnia 10.08.2017 o 21:57, Lel0uchX napisał:

Kiedy NEXT minął ponad miesiąc.Nie poganiania ale za wszelką cenę muszę wiedzieć co się wydarzy dalej 😁.

Byłem na wakacjach w ciągu kilku dni raczej się za to zabiorę

Dobra plany zmienione stwierdziłem że będę musiał przepisać tą serię bo niestety jak dla mnie jest za słaba -.- więc obecnie skupiam się na tłumaczeniu Long Live Summons na novelkach.

Edited by cesarzgamer
3

Moja jedna z 3 ulubionych novelek z bs za słaba:/  Z niecierpliwośća czekam :P

0

Dnia 10.09.2017 o 19:52, Rejiii napisał:

Moja jedna z 3 ulubionych novelek z bs za słaba:/  Z niecierpliwośća czekam :P

Ogólnie fabuły nie mam zamiaru zmieniać wszystko będzie jak było jedyne co zmienię to status, formę wymowy zdań i zrobię lepszy opis świata lecz większą ilość czasu dopiero za kilka tygodni będę miał -.-

2

dla mnie wszystko spoko było i nie mogłem się doczekać na następny odcinek

1

Kiedy można się spodziewać nowego rozdziału ?

2

Jak idą prace nad modyfikacją opisów? Jako fan byłbym wdzięczny za uchylenie rąbka tajemnicy ^^

0

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor