alkun

Użytkownik
 • Content count

  98
 • Punkty

  490 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Początkujący

About alkun

 • Rank
  Doświadczony Świeżak
 • Birthday

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

157 profile views
 1. Dzięki za rozdział! Ciekawy sposób narracji. Czekam na ciąg dalszy!!
 2. Długo trzeba było czekać!! Dzięki!!
 3. Dzięki za rozdział!!!
 4. Fajny rozdział! Akcji sporo i nowe stworzenia!! A tytuł? Zobaczmy? "Walka o przetrwanie", "Potrójne starcie", "Między młotem, a kowadłem".
 5. Witamy nowego pisarza, który trudzić się będzie na tym mozolnym polu jakim będzie prowadzenie tej opowieści. Że jest takie, świadczy ilość podejść do kontynuacji przygód dzielnego demona. Ilość wypadków i zawirowań losu jest niesamowita. Do głowy przychodzi mi tylko klątwa ciążąca nad stanowiskiem nauczyciela obrany przed czarną magia w sami-wiecie-gdzie Autor zaczyna od trzęsienia ziemi, jak za radą Hickoka powinno być. Dalej atmosfera powinna wzrastać. Tak jak nasze oczekiwania. Nie wiem czy dobrze przewiduje, ale bohater jak na prawdziwego herosa przystało zacznie od zabijania rogatych szczurów. Czy będzie to budowanie od zera do bohatera? Czas pokarze. Jak wspomniałem, oczekiwania ogromne, presja duża. Ale ja życzę nowemu autorowi wszystkiego najlepszego, by zapał jego nie gasł oraz miał masę wsparcia i chęci do pracy. Dobrze się zaczął ten nowy rok!!!
 6. Nowy tekst. Trudno cokolwiek powiedzieć na początek. Dobrze że nie ma tabelek i innych statystyk. Świat po apokalipsie, tego też dawno nie było. Poczekamy zobaczymy co z tego będzie.
 7. one shot

  Hmmm... ja się nie znam, ale ten kawałek nie kwalifikuje się do tej rubryki. Może początek, gdy czytając krzyknąłem: "Znam to!". I oczekiwałem, że ziemia się pode mną zarwie, a niebiosa zapłaczą krwawymi łzami. Czekałem i niczego się nie doczekałem .
 8. demony

  Dzięki! Więcej Polsatu na święta!!
 9. Dzięki za rozdział! Może kiedyś rozwiniesz historię tek dwójki w jakimś rozdziale pobocznym?
 10. Dzięki! Umierałem z niewiedzy!!
 11. demony

  Dzięki za rozdział!!
 12. Tego to się pewnie nikt nie spodziewał!! I ja przyłączam się do podziękowań!! Stokrotne dzięki!!
 13. Dzięki za rozdział! A myślałem że będzie to nudny wieczór. O taka niespodzianka
 14. Dzięki za fantastyczny rozdział!!
 15. Dzięki za rozdział. Może "Nawet niebiesko-włosa dziewczyna podeszła bliżej krateru" byłoby lepsze. A w dalszej części: "zjawisku, które widziała pierwszy raz" . Jeszcze raz dzięki za nowy rozdział. Taki super bonus na zakończenie deszczowego dnia