Siemaaaa!!! 

Na czytniku pojawiło się kilka rozdziałów THE SCHOLAR'S REINCARNATION. Niebawem będzie ich więcej, czytać możemy na -> http://bsmoki.pl/FoOlSlide-master/

 

 

Subforums

 1. 321
  posts
 2. 15
  posts
 3. 30
  posts
 4. Powstanie Autor: Nikt

  Zdesperowana bohaterka, widzi mrok i śmierć. Chcę zmienić swoje życie i stało się to podczas lotu, który się rozbił. Od tej chwili jej życie wygląda inaczej. Jeśli chcesz zobaczyć, dalszą historię i poczynania, przeczytaj.

  • No posts here yet
 5. Pona Autor: Randme

  Kolejna seria autora kontrowersyjnego "Okisa"

  14
  posts
 6. Ostatni Chronomanta Autor: Shadow89

  Historia ta opowiada o losach młodego ,świeżo upieczonego ,Strażnika Równowagi ,Keziah'a Moriarty'ego ,pierwszego od kilkuset lat chronomanty.

  36
  posts
 7. Dziki Żer Autor: Mistborn

  Ludzie przekazują sobie pewną historię. Dotyczy ona tajemniczego miejsca, w którym rośnie obecnie Dziki Las. Podobno kiedyś znajdowało się tam legendarne miasto cudów, którym rządzili bogowie, jednakże jeden z najwyższych apostołów się zbuntował. Zapragnął władzy i nieśmiertelności dla samego siebie, więc zrównał z ziemią całe miasto. Przelał krew milionów niewinnych ludzi, aby następnie dokonać niemożliwego. Wyzwał jedynego nieśmiertelnego boga na pojedynek, następnie go pokonał, ukradł mu nieśmiertelność i go zabił. Niestety, to nie wystarczyło, aby zaspokoić jego ambicje. Rozpoczął polowanie. Z początku rozkoszował się we krwi innych apostołów, szybko jednak znudzili mu się śmiertelnicy, więc postanowił zapolować na coś innego. Zaczął polować na bogów. Przez długie lata ścigał bogów legendarnego miasta i skrupulatnie ich wybijał. Wydawało się, że nic nie może już powstrzymać jego chorych ambicji… Wtedy pojawili się oni. Pojawiły się okrutne grzechy zwiastujące zagładę nieśmiertelnej dumy i ambicji.

  31
  posts
 8. Twórca Autor: Pan Zagadka

  Wojskowy snajper Adam witcher pseudonim Shadow podczas odpoczynku w bazie wojskowej zostaje przeniesiony do innego świata gdzie otrzymuje moc tworzenia. Jakie ma plany nasz bohater dowiecie się czytając twórcę

  289
  posts
 9. Prawo wieczności Autor: Anonim

  Nastąpił koniec. Bóg zabrał wszystkich, którzy zasługiwali do nieba pozostawiając puste ciała. Ziemia i cała reszta została zostawiona na pastwę diabłów. Diabły nie mogąc przyjąć materialnej postaci w naszym świecie, przejęły puste ludzkie ciała.

  Nad światem istnieje niewidoczna bariera, która oddziela nas od demonów. Dodatkowo od dnia sądu bariera powoli upada pozwalając na wejście coraz to silniejszym demonom, od słabych pachołków do szatana.

  Jedyną nadziejom są alchemicy, którzy z powodu ich zajęcia nie zostali przyjęci do nieba. Alchemicy sami nie są silni, ale potrafią tworzyć potężne lub proste artefakty.

  31
  posts
 10. Cień i Demon Autor: Pan Zagadka, Seft

  Rushder Vergim jest młodym demonem pragnącym potęgi. Pewnego dnia trafia na Shadow'a, który postanowił zwiedzić nieznane światy i spotkał drużynę demonów. Może być ich nadzieją bądź końcem. Jednak czy aby na pewno rozsądnym jest zabijać dopiero co napotkane istoty, które mogą dostarczyć mu wiele ciekawych informacji?

  Moderator: Moderator
  86
  posts
 11. 327
  posts
 12. Vlad Autor: Vistril

  Dhampiry potomkowie ludzi i wampirów musieli uciekać niezaakceptowani ani przez ludzi ani wampiry zaszyli się w trudnych i dzikich krainach podzielili na klany
   i stworzyli nową cywilizacje przez trudne warunki zahartowali się a przez swoją historie stali oziębli w stosunku do innych ras praktycznie wszystkich oprócz elfów 
  z którymi koegzystują. Dhampirowie są podzieleni na klany  a w jednym z nich żyje młody syn głowy klanu..Vlad.

  • No posts here yet
 13. GaiDo

  Menoid Chronicles - opis

  Chłopak o imieniu GaiDo wpada w wir dziwnych wydarzeń. Czy pozna prawdę o tym kim jest naprawdę? O jakich wydarzeniach mowa i czy moment spotkania się z dziwnym żywiołakiem stanie się rzeczywistością? Tego dowiecie się czytając kolejne rozdziały nowelki. 

   

  Atarashī sekai Kādo - opis

  Rok 2603, rozwój oraz technologia przez ostatnie tysiąclecie szeroko poszła do przodu, lecz ludzkość boryka się teraz
  z nowym problemem, a mianowicie zbliżającym się końcem świata. Początek zwiastował deszcz meteorytów. Gdy deszcz ustał trójka naszych bohaterów podeszła do jednego z nich, gdzie znaleźli tajemnicze karty, które nazywały się "Ryusei kado" i zmieniły nasz świat całkowicie w pole do gry.

  • No posts here yet

0 topics in this forum

There are no topics in this forum yet