Siemaaaa!!! 

Na czytniku pojawiło się kilka rozdziałów THE SCHOLAR'S REINCARNATION. Niebawem będzie ich więcej, czytać możemy na -> http://bsmoki.pl/FoOlSlide-master/

 

 

Novelki Autorskie

Forums

 1. Bliźniacze Smoki Autor: Shinzuke, Tsuniasty

  Dwóch adeptów sztuk walki zostaje przeniesionych do innego świata, gdzie otrzymują unikalne zdolności, a świat w którym przebywają jest wypchany setkami tysięcy potężnych przeciwników, którzy nie okażą litości dla paru drobnych monet, a nasi bohaterowie będą podbijać ten świat, siejąc apokalipsę której się nikt nie spodziewał. Bohaterowie poznają nowych towarzyszy, dzięki którym dowiedzą się więcej o nieznanym im świecie, spotkają chaotyczne postacie które za wszelką cenę będą chciały zabić naszych bohaterów którzy zwą się Bliźniaczymi Smokami.

  533
  posts
 2. Drugie życie Rushder'a Vergim Autor: Seft

  Historia dzieje się po odrodzeniu Władcy Demonów - Rushder'a Vergim. Dostaje nowe imię - Rad - i wędruje po świecie próbując odzyskać swoją dawną potęgę i chwałę. Czy mu się to uda? Dowiecie się czytając to opowiadanie.

  Moderator: Moderator
  703
  posts
 3. Powrót Wymarłych Autor: Adirox | Korekta: Seft

  Kazama Ryuji to osiemnastoletni chłopak, który za sprawą dziwnego zjawiska trafia do innego świata, wraz ze swoją szkołą i rówieśnikami. Czy jako maniak gier oraz wielki fan fantasy i wszystkiego co animowane, będzie w stanie przetrwać w tym okrutnym świecie, gdzie populacja ludzka wymarła? Przekonajcie się sami, czytając "Powrót Wymarłych". Wspominam, że tytuł jest jak najbardziej +18, gdyż może zryć wam psyche, za co nie odpowiadam.

  408
  posts
 4. Przewodnik przeznaczenia Autor: Adirox | Korekta: Seft

  Ryusaki Akira po tym jak z otyłego otaku stał się umięśnionym numerem jeden w liceum, jego życie odmieniło się o 180 stopni, lecz niestety jego szczęścia nadszedł koniec wraz ze śmiercią. Odrodzony w nowym świecie, obiera za cel odnalezienie sposobu na powrót do ukochanej. Czy podoła trudnościom nowego świata? Czy spełni swój cel? A może jego osoba w tym świecie ma coś ważnego do zrobienia? Wszystkiego dowiecie się czytając Przewodnika Przeznaczenia.

  530
  posts
 5. Nowa Rzeczywistość Autor: Sledziuch116

  Ten dzień zaczynał się dla Michała normalne. Jak na sobotę przystało od lekkiego kaca zaczął poranek lecz ten poranek był ostatnim normalnym w jego życiu. Któż mógł się spodziewać że od tego dnia będzie musiał walczyć o przetrwanie mając za wroga najgorsze potwory ZOMBI.

  76
  posts
 6. Sekrety Magii Autor: Nikt

  Ino Iskani umiera przez zburzenie pałacu, wynikiem tego był atak sąsiednich państw. Po śmierci jej państwo zostaje zniszczone, a ona przysięga, że się zemści. Okazało się, że otrzymała drugi życie i jest w ciele zwierzęcioczłowieka, lisicy. W trakcie szukania ludzi spotyka dziwną osobę, która uczy ją magii. Po kilku dniach nauki zaszły dziwne zmiany wy jej ciele, co zaskoczy ją w nagłych zmianach?

  98
  posts
 7. Ewolucja Autor: Cesarzgamer

  Co byś zrobił gdybyś umarł z przepracowania, i spotkał irytującą boginie która ma za zadanie przeprowadzić twoją reinkarnację?
  Taką właśnie sytuacje ma nasz główny bohater, który umarł i dostąpił do reinkarnacji, by następnie odrodzić się w świecie prosto z fantasy. Wszystko było by jak, w innych historiach oprócz jednego... Odrodził się on jako wilk... ale nie wszystko stracone, poprzez umiejętność ewolucji genetycznej może on ewoluować w silniejsze gatunki.Jak myślicie co zrobi jeden sam wilk w świecie fantasy?

  550
  posts
 8. Cel Autorzy : Psychol, Misterium i Zagadka

  Świat po apokalipsie ... świat w którym rośliny i nowe gatunki zaczęły odbierać władzę nad światem człowiekowi. 
  I to w takim świecie wędruje nasz trójka bohaterów, każdy z własnymi celami, z własnymi se(Kret Król, śledziu mu służy)ami i planami, co czeka tą trójkę? 
  Przekonajmy się!

  Moderator: Misterium
  8
  posts
 9. Potomek Autor: Mepolo

  Co jeżeli na świecie pojawi się osoba, która ma zostać najpotężniejszą istotą jaka kiedykolwiek istniała? Dziecko zrodzone z jednego z Bogów i Pół-Bestii. Czy uda mu stać się silniejszym i spełnić wszystkie jego marzenia? Oto historia o chłopcu, który staje się mężczyzną i zostaje najpotężniejszą istotą we wszechświecie.

  199
  posts
 10. Atarashī sekai Kādo Autor : GaiDo | Korekta: Adirox

  Rok 2603, rozwój oraz technologia przez ostatnie tysiąclecie szeroko poszła do przodu, lecz ludzkość boryka się teraz
  z nowym problemem, a mianowicie zbliżającym się końcem świata. Początek zwiastował deszcz meteorytów. Gdy deszcz ustał trójka naszych bohaterów podeszła do jednego z nich, gdzie znaleźli tajemnicze karty, które nazywały się "Ryusei kado" i zmieniły nasz świat całkowicie w pole do gry.

  84
  posts
 11. Menoid Chronicles Autor: GaiDo

  English version is not available.

  143
  posts
 12. Wojna Czterech Królestw Autor: ㊎ Kret I Śledź ㊎

  Dwójka przyjaciół z dzieciństwa, wszystkim znani, jako miejscowi chuligani, którzy naprzykrzają się społeczeństwu, tuż po jednej z bójek, przechodząc przez główną alejkę, postrzegają reklamę gry, w którą obydwaj postanawiają zagrać dla zabicia czasu, co z tego wyniknie? Jak potoczą się losy dwóch chuliganów?

  57
  posts
 13. Depulsoris Autor: Asasyn

  Bohater. Wybraniec Bogów i obrońca ludzkości, walczący w imieniu dobra i sprawiedliwości. Super potężny gość, którego każdy darzy szacunkiem i uwielbieniem, a kobiety rzucają pod nogi kwiaty i siebie. Czy kiedykolwiek chcielibyście być kimś takim ? Pewnie, że tak. Ja też chciałem. Jednak los zdecydował inaczej i ostatecznie, jako 30-letni najemnik, umarłem.... No, przynajmniej jako człowiek. Przed śmiercią sprzedałem swoje życie i dusze, przez co odrodziłem się jako najniższy w hierarchii demon. Walić to jednak, przeżyje i w końcu sprawię, że ten świat klęknie u mych stóp !

  38
  posts
 14. Boska Geneza Autor: Adirox

  Isao Kataoka to człowiek, który w wieku ośmiu lat zabił swojego ojczyma, po czym wraz z pasmem wydarzeń skończył jako bezwzględny zabójca Yakuzy. Ostatecznie jednak los się do niego uśmiechnął i poznał czym jest miłość, zakładając tym samym rodzinę, jednakże wszystko stracił wraz z niejasnym powodem pojawiania się w dosłownie innym miejscu oraz nie swoim ciele tylko po to by umrzeć. Jednak to nie koniec, bowiem budząc się w kamiennej trumnie, a gdy ujrzał światło dzienne zdał sobie sprawę z tego, że nie do końca jest człowiekiem. Ponadto po niewyobrażalnym bólu, którego doświadcza w jego umyśle pojawiają się wspomnienia i wiedza, a przed oczyma wyskakuje Panel RPG.

  • No posts here yet
 15. Psychopata Autor: psychol01

  Jest to historia o bohaterze, który uratuje świat! Nie to nie to… To historia tego, co stanie na szczycie świata! To też nie to! A walić to! To historia Psychola! Brak konkretnej fabuły, czy ograniczeń, po prostu wszystko co mi przyjdzie do głowy! Styknie talaki opis? Zachęciłam kogoś? TY! TAK TY! Wiem że to czytasz! To teraz wejść, i przynajmniej przeczytaj prolog, i pierwsze dwa rozdziały! ( bójka, krzyki, i latające śledzie ) Przepraszam za poprzedniczkę… Jeśli ktoś jest zainteresowany, to proszę wejść, i zapomaifosdvnsdjnasnb

  264
  posts
 16. Akademia Autor: psychol01, Zagadka

  W świecie tak wielkim, że nikt nawet nie wie, jak wielki on jest, żyje mnóstwo utalentowanych osób.
  Oczywiście, co z tego że ktoś jest geniuszem, jeśli nie potrafi wykorzystać swojego talentu?
  Każdy prawdziwy geniusz może rozwinąć skrzydła, tylko w jednym miejscu!
  W Akademii Scientia Nobilitat!
  Jest to najlepsza szkoła, która swoim zasięgiem objęła prawie cały świat!
  A w tej akademii, jest dwóch ... niecodziennych nauczycieli.
  Nie mogę powiedzieć więcej, ale mogę wam zagwarantować, że nie będziecie się nudzić!
  256
  posts
 17. Legion Śmierci Autor: Grubciu

  Danon Kocurek. Otaku i uczeń technikum. Spędzał cały swój wolny czas przed komputerem. 
  Pierwszego dnia wakacji pochłonął go błysk światła. Został wezwany do innego świata, żeby odbić królestwo Elonoru i pokonać Legion Śmierci. 

  Czy jest w tym jakieś drugie dno? 

  Czy uda mu się przeżyć w świecie, który nie opiera się na komputerach, a na magii i mieczu?

  Tego dowiecie się czytając!

  Moderator: Xentia, Grubciu
  454
  posts
 18. Potępiony Autor: axilan

  Mariusz był młodym chłopakiem prowadzącym całkiem normalne życie, aż do momentu w którym przedwcześnie zginął pod kołami samochodu, ratując swoją przyjaciółkę.

  W nagrodę, został odrodzony w innym świecie, jednakże to był początek, trudnej i pełnej niebezpieczeństw drogi.

  721
  posts
 19. Ragnarok Autor: Mozill

  W świecie, w którym istnieje wiele bogów zaczynają się między nimi pewne nieporozumienia, oraz konflikty między różnymi krajami, nic nie oznaczałoby

  koniec tego konfliktu, pewnego dnia podczas wojny Nordów z Anglią rodzi się niby zwykłe dziecko, lecz nikt nie spodziewa się jakiego dokona ono wyboru w dniu swoich 16 urodzin, oraz jakich dokona czynów, czy będzie on wybawieniem dla ludzi tego świata. Cóż tego dowiesz się czytając.

   

  13
  posts
 20. ODWIECZNY WRÓG Autor: Ragon, Axilan

  Dwie osoby umierają, lecz dostają propozycję nowych żyć. Jeden z nich, zwykły nastolatek, zostaje wskrzeszony jako Władca Demonów Pychy. Drugi - zabójca z równoległego wszechświata, który przeżył mordercze treningi - bohaterem. Obaj teraz dążą do spełnienia swych celów, które nawzajem się wykluczają, acz są tak podobne: Wyeliminować swojego oponenta i zawładnąć światem. 

   

  Autorstwa : Rakon X Axilan

  43
  posts
 21. Pamiętniki Wiedzmy Autor: Artur

  Szukasz wielowątkowej i nieliniowej fabuły? Znajdziesz tutaj opowieść o wiedźmie dzierżącej czarną księgę. Jest to kronika historii wielu bohaterów z różnych wszechświatów. Mnogość różnych wątków przeplata się ze sobą i nie pozwala na znudzenie danym gatunkiem.  Jednym z dodatkowych zalet jest prowadzenie formy fabularnej, dzięki czynnemu udziałowi czytelników.

  99
  posts
 22. Pawcio97

  Posłaniec Spaczenia - opis

   

  pewien chłopak sprzedał swoją duszę za cenie uratowania życia swojej przyjaciółki przez co teraz tworzy armię na usługach Władcy Demonów. czy mu się uda? może coś nie wypali?

  26
  posts
 23. Zakon Autor: sQubany90

  Był sobie zakon, nie umieli walczyć wszyscy ginęli aż do 21 wieku kiedy pojawił się bohater i uratował świat. 

  40
  posts
 24. 1180
  posts